Laatste thuiswedstrijd RFCW - KFC Merelbeke

dinsdag 18 april 2017
Beste voetbalvrienden en- vriendinnen,
 
Komende zondag (23/04/2017) speelt ons favoriete RFCW de laatste thuiswedstrijd van dit schitterend seizoen tegen KFC Merelbeke. Een echte streekderby voor deze laatste thuiswedstrijd! Onze spelers moeten 6 op 6 pakken om nog kans te maken op de titel, daarom hebben wij jullie volledige steun nodig. Breng massaal toeters en trommels mee naar het Marcel De Kerpelstadion zodat wij onze spelers steunen in hun finale naar de titel.
 
Het bestuur, trainerstaf en de spelers hopen op uw talrijke aanwezigheid bij een zalig lente zonnetje, veel bekend volk en een memorabel feestje nadien in de kantine. U hoort het alle ingrediënten zullen aanwezig zijn om er een schitterende voetbal namiddag van te maken.
 
De aftrap wordt gegeven om 15 uur in het Marcel De Kerpelstadion.
 
Tot dan